אמסטרדם 1 - סגירה והכנות , לטיסה , יום ראשון .

עודכן ב: 13 יול 2019

אמסטרדם - הולנד להביא או לא להביא . מה לעשות ואיך אני עברתי דברים הזויים בשביל להביא לכן את זה פה . טוב אני רוצה להספיק הרבה אז 1- נחלק את זה לכמה בלוגים 2- נהיה כמה שיותר רלוונטיים 3- מתחילים . ביטוח בריאות - מתקשרים לקופת חולים לעשות בטלפון חובה ומהיר .

חבילת גלישה - אם את בטיול עם מדריך - לא חובה . ניתן לרכוש סים לחול - יש לו מספר שונה אבל די משתלם , כי זה על רשת של חול .

אם את - "זורמת " כמונו , ופחות מתחברת לקבוצה , אז תעשי גלישת אינטרנט הכי גדולה וכך את יכולה חופשי לעלות על מסלולים , אתרים ומפות רחוב קלילות ולהגיע לכל מקום שבא לך עם תדרוך מתאים . אוכל . ממליצהלהביא ממרחים מסויימים על מנת להכין סנוויצים כי לא בכל מקום את יכולה לקנות אוכל , כאשר יש לך ממרח של , גבניות מיובשות , פסטו , סחוג - זה משדרג כל סנוויץ נקניק או טונה או גבינה מלוחה לגורמה . בגדים נוחים שלא מתקמטים על מנת שלא תצטרכי גיהוץ . נעלים נוחות זוג אחד , זזוג נעליים חגיגי אם תלכי לאיזה יציאה נחמדה. פיגמה , מברשת ומשחת שיניים - לבטן המטוס . גרביים , קרם , איפור לא נוזלי במיוחד , ג'קט חם מאוד לימים קרים - על מנת לתת לך חום ולא הרבה מידי - מספיק גקט אחד טוב , מטענים , כרטיס זיכרון , מצלמה , עט , ממליצה במיוחד - ארנק בזבוזים בנפרד על מנת שתאכלי לראות את הכסף מוחשי ולא לבזבז יותר מידי . ארנק כספים לאוכל ונסיעות - דברים חובה . ארנק בזבוזים . לפרטו כסף למטבע חוץ - לעשות בירור קטן איפה הכי משתלם - בירושלים אני יודעת שבגאולה בדרך כלל המחירים טובים .

ועסקה שכללה את המלון הנל

Holiday Inn Express Amsterdam - South, Amsterdam

היה בו ארוחת בוקר כשרה - חלקה . היה די נחמד . לקחנו מונית מהבית לשדה עם כל המזוודות מחברת מוניות -

02-5000000 _ מוניות רמות אלון יהודים בלבד

זמן טיסה היה לנו בשעה 21:00 - הינו בשדה בשעה - 17:30 על מנת להסתובב בדיוטי פרי . המחירים ממש יקרים - לא ממליצה לעשות שם קניות . הגענו בשעה 02:00 בלילה . היה טיסה נחמדה ביותר .

*

יום שני